img img

O firmie

 

 

 

Firma nasza powstała w 1991 roku. Od początku działalności nieustannie dążymy do jej ciągłego rozwoju. Unowocześniamy park maszynowy, rozszerzamy asortyment produkcji, doskonalimy jakość wyrobów, rozbudowujemy własną sieć detaliczną.

 

Mamy świadomość, że spoczywa na nas odpowiedzialność za zdrowie i zadowolenie naszych Klientów. Staramy sie sprostać tej zasadzie najlepiej jak umiemy. Wysokie kwalifikacje zespołu pracowniczego, surowce najwyższej jakości nabywane tylko u sprawdzonych dostawców i nowoczesne rozwiązania technologiczne pozwalają na osiągnięcie wysokiej jakości produktów, cenionych przez coraz szersze grono konsumentów.

 

Nasze pieczywo wyróżnia to, iż jest wytwarzane jedynie na naturalnych zakwasach prowadzonych metodą tradycyjną. Nie stosujemy sztucznych substancji wspomagających trwałość wyrobów.

 

Oferujemy naszym Klientom bogaty asortyment pieczywa i wyrobó cukierniczych. Codziennie wypiekamy kilkadziesiąt rodzajów chleba. pieczywa pszennego i półcukierniczego oraz ciast i tortów. Nasze wypieki zawsze świeże są dostępne w sklepach firmowych i patronackich na terenie Białegostoku i okolic.

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ZAKUPY!